PROTEKT GRIDER zestaw asekuracyjny do pracy na wysokości

PROTEKT_GRIDER_zestaw_asekuracyjny1.jpg
 • promocja
Dostępność: w sprzedaży stacjonarnej lub na zamówienie
Wysyłka w: 3 - 8 dni roboczych
Cena: 340,00 zł 367,77 zł 340.00
Cena netto: 276,42 zł 299,00 zł
ilość komplet

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: PROTEKT Polska
Kod produktu: GRIDER

Opis

 

Kolekcja:  Zestaw asekuracyjny do pracy na wysokości z kolekcji  PROTEKT GRIDER. W skład zestawu wchodzą szelki bezpieczeństwa P05S, amortyzator bezpieczeństwa z podwójną taśmą poliamidową ABM-2T z zatrzaśnikami AZ 011 i 2xAZ022 oraz dodatkowa regulowana lina bezpieczeństwa z zatrzaśnikami AZ011.
Norma / Certyfikat:    EN 355, EN 358,  CE kategoria II
Skład zestawu:   
 • szelki bezpieczeństwa P 05S z przednim i tylnym punktem zaczepowym oraz z pasem i bocznymi klamrami zaczepowymi, rozmiar M-XL lub XXL
 • amortyzator bezpieczeństwa z podwójną taśmą poliamidową ABM-2T oraz zatrzaśnikami AZ 011 i 2 x AZ 022
 • linka bezpieczeństwa regulowana LB 100 o dł. 1,2 m z zatrzaśnikami AZ 011
 • torba transportowa, wymiary 31 x 27 x 10 cm
Opis: 
 • Taśmy: poliamid / poliester 45 mm
 • Klamry: stalowe ocynkowane
 • Nici: poliestrowe
 • Szelki wyposażone w tylną klamrę zaczepową i przedni punkt zaczepowy
 • Regulacja pasów udowych, pasów barkowych i pasa piersiowego
 • Szelki bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 361 są podstawowym składnikiem sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości. Sprzęt do pracy w podparciu z bocznymi klamrami zaczepowymi, zgodne z normą EN 358.
 

  Okres użytkowania szelek bezpieczeństwa

Szelki można użytkować przez 5 lat licząc od daty pierwszego wydania szelek do użytkowania z magazynu użytkownika. Po upływie pierwszych pięciu lat użytkowania szelek musi zostać wykonany przegląd fabryczny. szczegółowy Przegląd fabryczny może być wykonany przez: - producenta szelek; - osobę upoważnioną przez producenta; - przedsiębiorstwo upoważnione przez producenta. Podczas przeglądu fabrycznego zostanie określony czas użytkowania szelek, aż do następnego przeglądu fabrycznego.

Szelki bezpieczeństwa muszą natychmiast być wycofane z użytkowania i poddane kasacji(zostać trwale zniszczone) jeżeli brały udział w powstrzymaniu spadania.

Okres użytkowania amortyzatora bezpieczeństwa z linką

Amortyzator bezpieczeństwa z linką można użytkować przez 5 lat licząc od daty pierwszego wydania amortyzatora do użytkowania. Po 5 latach amortyzator z linką należy wycofać z użytkowania i poddać kasacji (dokonać fizycznego zniszczenia). Wycofania z użytkowania wraz z potwierdzeniem w Karcie Użytkowania dokonuje osoba odpowiedzialna w zakładzie pracy za sprzęt ochronny.

Amortyzator bezpieczeństwa z linką musi być natychmiast wycofany z użytkowania i poddany kasacji (musi zostać trwale zniszczony) jeżeli brał udział w powstrzymaniu spadania.

 Przeglądy okresowe indywidualnego sprzętu ochronnego 

Przegląd okresowy powinien być wykonany przynajmniej raz w roku po każdych 12 miesiącach użytkowania indywidualnego sprzętu ochronnego. Przegląd może być wykonany przez osobę odpowiedzialną w zakładzie za przeglądy okresowe i przeszkoloną w tym zakresie lub przez producenta sprzętu ochronnego.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl