Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację.  

Termin wysyłki podany jest w przybliżeniu w dniach roboczych i wynika z dostępności poszczególnych wariantów, rozmiarów i kolorów oraz wybranej formy płatności.

Do terminu realizacji podanego w dniach roboczych nie wliczamy sobót, niedziel, świąt, ustawowo dni wolnych od pracy, długich weekendów oraz dnia złożenia zamówienia.

Jeśli termin realizacji jest dla Ciebie ważny to proszę podać maksymalny termin realizacji zamówienia w uwagach do zamówienia. Jeśli nie będziemy mogli zrealizować zamówienia w podanym terminie, to bezzwłocznie udzielimy takiej informacji.

Dostępność produktów

W magazynie posiadamy produkty w rozmiarach standardowych i niestandardowych w różnych ilościach. Termin realizacji zależy od wybranego rozmiaru, koloru i ilości.

Przy każdym produkcie, rozmiarze i kolorze jest podany szacunkowy termin, który opisuje, kiedy dany rozmiar może być wysłany - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni w przypadku produktów sprowadzanych lub wykonywanych na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy będzie dłuższy lub krótszy niż szacowany.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.  

Zamówienie na asortyment sprowadzany "na zamówienie" realizowane jest po sprawdzeniu dostępności asortymentu u producenta. Możesz złożyć zamówienie. W przypadku braku produktu lub wydłużonego czasu oczekiwania skontaktujemy się z Tobą.  Podany czas realizacji dotyczy produktów dostępnych od ręki u producenta. W przypadku braku produktu obowiązuje wydłużony czas oczekiwania podany przez producenta.

 

Forma płatności

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - najszybsza forma płatności, umożliwiająca wysyłkę produktów dostępnych od ręki. Należy pamiętać, że produkty sprowadzane na zamówienie mogą być zrealizowane dopiero po otrzymaniu przedpłaty.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.  

Czas dostawy i godziny doręczenia

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Standardowo firma kurierska doręcza przesyłki w godzinach 8.00 - 16.00 i godziny doręczenia zależą wyłącznie od godzin pracy kuriera w danym rejonie, więc często przekierowania na inne godziny nie są wykonywane.

Jeśli nie możesz odebrać paczki w godzinach 8.00- 16.00 to możemy nadać paczkę do paczkomatu. W uwagach do zamówienia podaj adres i numer paczkomatu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl