Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację.  

Termin wysyłki podany jest w przybliżeniu w dniach roboczych i wynika z dostępności poszczególnych wariantów, rozmiarów i kolorów oraz wybranej formy płatności.

Do terminu realizacji podanego w dniach roboczych nie wliczamy sobót, niedziel, świąt, ustawowo dni wolnych od pracy, długich weekendów oraz dnia złożenia zamówienia.

Jeśli termin realizacji jest dla Ciebie ważny to proszę podać maksymalny termin realizacji zamówienia w uwagach do zamówienia. Jeśli nie będziemy mogli zrealizować zamówienia w podanym terminie, to bezzwłocznie udzielimy takiej informacji.

Dostępność produktów

W magazynie posiadamy produkty dostępne od ręki w rozmiarach standardowych i niestandardowych oraz sprowadzamy produkty na zamówienie po przedpłacie. Na stronie produktu umieszczona jest informacja o dostępności produktu. rmin realizacji zależy od wybranego rozmiaru, koloru i ilości.Te

Przy każdym produkcie, rozmiarze i kolorze jest podany szacunkowy termin, który opisuje, kiedy dany produkt może być wysłany - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni w przypadku produktów sprowadzanych lub wykonywanych na zamówienie. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy będzie dłuższy lub krótszy niż szacowany. 

Termin realizacji zależy od wybranego rozmiaru, koloru i ilości. Wybierz konkretny rozmiar, aby sprawdzić przybliżony termin realizacji dla tego rozmiaru.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki może się różnić od podanego.

Zamówienie na asortyment "sprowadzany na zamówienie po przedpłacie" realizowane są jeśli asortyment jest dostępny u producenta. Możesz złożyć zamówienie. W przypadku braku produktu lub wydłużonego czasu oczekiwania skontaktujemy się z Tobą.  Podany czas realizacji dotyczy produktów dostępnych od ręki u producenta. W przypadku braku produktu obowiązuje wydłużony czas oczekiwania podany przez producenta.

 

Forma płatności

Płatność przelewem tradycyjnym - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Do terminu realizacji proszę doliczyć 1 lub 2 dni robocze. Termin realizacji liczony jest od momentu otrzymania przelewu, a nie od momentu złożenia zamówienia.

Płatność przy odbiorze umożliwia wysyłkę produktów dostępnych od ręki. Należy pamiętać, że produkty sprowadzane na zamówienie mogą być zrealizowane dopiero po otrzymaniu przedpłaty.

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.  

Czas dostawy i godziny doręczenia

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Standardowo firma kurierska doręcza przesyłki w godzinach 8.00 - 16.00 i godziny doręczenia zależą wyłącznie od godzin pracy kuriera w danym rejonie, więc często przekierowania na inne godziny nie są wykonywane.

Jeśli nie możesz odebrać paczki w godzinach 8.00- 16.00 to możemy nadać paczkę do paczkomatu. W uwagach do zamówienia podaj adres i numer paczkomatu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl