PROTEKT BASIC 3 zestaw asekuracyjny do pracy na wysokości. Cena PROMOCYJNA

Dostępność: w sprzedaży stacjonarnej lub na zamówienie
Wysyłka w: 3 - 8 dni roboczych
Cena: 155,00 zł 155.00
Cena netto: 126,02 zł
ilość komplet

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 5
Producent: PROTEKT Polska
Kod produktu: BASIC 3 XXL

Opis

 

Kolekcja:   Zestaw asekuracyjny do pracy na wysokości z kolekcji  PROTEKT BASIC.
Norma / Certyfikat:  EN 20361, CE kategoria II
Skład zestawu:
  • szelki bezpieczeństwa P03 z przednim i tylnym punktem zaczepowym produkowane w rozmiarze średnim do 172cm wzrostu  lub dużym 
  • amortyzator bezpieczeństwa ABW z linka bezpieczeństwa LB 101 o długości 2m i zatrzaśnikami stalowymi AZ 011
  • worek transportowy, wymiary 43 x 34 cm
Opis: 
  • Taśmy: poliamid / poliester 45 mm
  • Klamry: stalowe ocynkowane
  • Nici: poliestrowe
  • Szelki wyposażone w tylną klamrę zaczepową i przedni punkt zaczepowy
  • Regulacja pasów udowych, pasów barkowych i pasa piersiowego.
  • Szelki bezpieczeństwa zgodnie z normą EN 361 są podstawowym składnikiem sprzętu chroniącego przed upadkiem z wysokości
 

Okres użytkowania szelek bezpieczeństwa

Szelki można użytkować przez 5 lat licząc od daty pierwszego wydania szelek do użytkowania z magazynu użytkownika. Po upływie pierwszych pięciu lat użytkowania szelek musi zostać wykonany przegląd fabryczny. szczegółowy Przegląd fabryczny może być wykonany przez: - producenta szelek; - osobę upoważnioną przez producenta; - przedsiębiorstwo upoważnione przez producenta. Podczas przeglądu fabrycznego zostanie określony czas użytkowania szelek, aż do następnego przeglądu fabrycznego.

Szelki bezpieczeństwa muszą natychmiast być wycofane z użytkowania i poddane kasacji(zostać trwale zniszczone) jeżeli brały udział w powstrzymaniu spadania.

Okres użytkowania amortyzatora bezpieczeństwa z linką

Amortyzator bezpieczeństwa z linką można użytkować przez 5 lat licząc od daty pierwszego wydania amortyzatora do użytkowania. Po 5 latach amortyzator z linką należy wycofać z użytkowania i poddać kasacji (dokonać fizycznego zniszczenia). Wycofania z użytkowania wraz z potwierdzeniem w Karcie Użytkowania dokonuje osoba odpowiedzialna w zakładzie pracy za sprzęt ochronny.

Amortyzator bezpieczeństwa z linką musi być natychmiast wycofany z użytkowania i poddany kasacji (musi zostać trwale zniszczony) jeżeli brał udział w powstrzymaniu spadania.

Przeglądy okresowe indywidualnego sprzętu ochronnego 

Przegląd okresowy powinien być wykonany przynajmniej raz w roku po każdych 12 miesiącach użytkowania indywidualnego sprzętu ochronnego. Przegląd może być wykonany przez osobę odpowiedzialną w zakładzie za przeglądy okresowe i przeszkoloną w tym zakresie lub przez producenta sprzętu ochronnego.

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl